Balti Spoon OÜ

Tootmine ja müük

Tooted

kase-treispoon; höövelspoon: kask, tamm, pöök, mänd, vaher, haab, pruun saar, lepp, Euroopa kirss; spoonisärgid kõigis eelpool nimetatud puuliikidest.

Juhatus

 
keeled:

GER, ENG, RUS, POL, CZE

 

Edmund Smolarek

Möhring Group'i asepresident Juhatuse liige

Tel: +372 6712 450 edmund@baltispoon.ee
 
keeled:

GER, ENG

 

Petra Brinkmeier

Juhatuse liige

Tel: +372 6712 450 petra@baltispoon.ee

Administratsioon

keeled:

EST, GER, ENG, RUS

Kristi Kallaste

Assistent / Müügiassistent

Tel: +372 6712 450 kristi@baltispoon.ee

Müügiosakond

 
keeled:

Est, eng, rus, fin

 

Martti Vaher

Müügiesindaja

Tel: +372 6712 460 Mob: +372 5083 711 martti@baltispoon.ee
 
keeled:

Est, eng, rus

 

Priit Reichmann

Müügiesindaja

Tel: +372 6712 460 Mob: +372 56 666 676 priit@baltispoon.ee
 
keeled:

Est, eng, rus

 

Tiit Mäe

Müügiesindaja

+372 6712 460 tiit@baltispoon.ee

Ladu ja logistika

keeled:

Est, eng, rus

Sander Sarap

Lao- ja logistikajuht

Tel: +372 6712 450 Mob: +372 52 87 200 e-mail: sander@baltispoon.ee
keeled:

Est, eng

 

Ingrid Eeriksoo

Logistikaspetsialist

Tel: +372 6712 450 Mob: +372 52 57 704 e-mail: ingrid@baltispoon.ee
keeled:

Est, eng, rus

 

Maret Kasemets

Laospetsialist

Tel: +372 6712 466 e-mail: maret@baltispoon.ee

Palgi kokkuost

  
keeled:

Est, rus, ger

 

Tarvi Haamer

Kokkuostja

+372 529 2109 tarvi@baltispoon.ee
  
keeled:

POL, GER, RUS

 

Ryszard Pluciak

Kokkuostja Poola/Ukraina

Mob.Pol: +48 601 444 116 Mob.Ukr: +380 97 598 5878 ryszard@baltispoon.ee

Personaliosakond

keeled:

Est, rus, eng

 

Ilona Alla

Personalispetsialist (värbamine)

Tel:  +372 6712 476 e-mail: ilona@baltispoon.ee
keeled:

Est, eng, rus

 

Eneli Sepp

Personali- ja töökeskkonnaspetsialist

Tel: +372 6712 465 e-mail: eneli@baltispoon.ee

Tootmine

keeled:

Est, ENG, RUS

 

Indrek Saar

Tootmisjuht (trei- ja höövelspoon)

Tel: +372 6712 450 e-mail: indrek@baltispoon.ee

Tehnikaosakond

keeled:

Est, ger, RUS, eng

 

Kaido Anier

Tehnikajuht

Tel: +372 6712 450 Mob: +372 50 61 644 e-mail: kaido@baltispoon.ee

 

Vastame meeleldi kõigile tekkinud küsimustele
+372 6712 450

Kupu küla, Kuusalu vald 74610

Harjumaa, Eesti