Töötamine Balti Spoonis

Oleme kaasaegse tehnoloogiaga pidevalt arenev ettevõte. Kogu meie ligi 350 töötajaga kollektiiv töötab selle nimel, et pakkuda meie klientidele just nende vajadustele vastavat spooni, mis annaks nende toodetele kauni ja loomuliku välimuse.  Seetõttu oleme pühendunud oma tegevuse täiustamisele ja sujuva koostöö tagamisele kõigis toodangu valmimise etappides alates puidu väljavalimisest ja lõpetades toodetud kauba välja saatmisega meie tehasest. Enamus töökohtadest on otseselt seotud tootmistegevusega meie kolmes suurimas osakonnas – treispooni, höövelspooni ja spoonisärkide tootmise osakond.

Meie kollektiivi on oodatud aktiivsed, uute oskuste omandamisest huvitatud, korrektsed ja kohusetundlikud töötajad. Puidutöötlemisalane ettevalmistus tuleb kindlasti kasuks, kuid ei ole hädavajalik. Põhjalik tööks vajalik väljaõpe viiakse läbi meie oma tehases kogenud töötajate juhendamisel.

Pakume oma töötajatele kindlustunnet püsiva töö näol, häid töötingimusi ning võimalusi tööalaseks arenguks. Ettevõtte kulul on töötajatele korraldatud transport tööle ja koju Kuusalust, Kiiust, Valklast, Loksa ja Tapa suunalt. Iga päev saab lõunaks süüa sooja suppi.