Meist

Balti Spoon on puidutööstus, mis toodab kauni värvi ja mustriga naturaalseid puiduspoone. Meie spooniga kaetud dekoratiivsed mööbliesemed, põrandad või seinad kaunistavad paljusid kodusid, kontoreid, koole ja kontserdisaale.


Balti Spoon on Eesti turuliider dekoratiivspoonide tootmisel, kuulume oma tootmismahult ja kvaliteedilt maailma tippude hulka. Meil on head teadmised, pidevalt arenev tehnoloogia ja aastakümnete pikkused kogemused.


Meie partneriteks on mööblifirmad, paneeli-, ukse ja põrandatootjad, erinevate valdkondade edasimüüjad ja esindajad. Tarnime toodangut klientidele rohkem kui 40 riigis üle maailma. Pakume parimat kvaliteeti ja paindlikke lahendusi koostöös Möhring Grupi Poolas ja Põhja-Ameerikas asuvate spoonitehastega.


Balti Spoonis töötab ligikaudu 300 töötajat, kellest paljud on väga pikajalise kogemusega spoonitootmise eksperdid. Meie meeskond on rahvusvaheline, väärtustame turvalist töökeskkonda ja ausaid töösuhteid.


Oleme vastutustundlik ettevõte, kes säästab keskkonda nii palju kui võimalik – tootmises ei kasutata kemikaale, taaskasutame kõik oma tootmisjäätmed ja kasutame tootmisprotsessis kõiki kõrvaltooteid.


Ekspordime spooni klientidele Euroopas, Aasias, Põhja-Ameerikas, Araabia riikides ja Austraalias. Väike osa toodangust jääb ka Eestisse.

Spoonilehed on väga õhukesed ja kergelt pragunevad, seetõttu on tehases pikaajalist väljaõpet eeldavate spetsialisti töödele lisaks ka päris palju käsitöömahukaid abitöid.

Alates tootmisega alustamisest 1998. Aastal, on meie tehas pidevalt laienenud ja arenenud. Balti Spooni töökeskkond on soe, valgusküllane ja puhas.

Möhring Gruppi kuuluvad emaettevõttena Atlantic Veneer Company LLC (USA), Veneer Tech (USA) ning tütarettevõtetena Lubelski Fornir Sp. z o.o. (Poola) ja Baltrec GmbH (Saksamaa).

Karl Heinz Möhring, kaasaegse spooniäri teerajaja ja Möhring Groupi asutaja, rajas Balti Spooni tehase 1993. aastal Kuusallu, 40 kilomeetri kaugusele Tallinnast.


Aastal 1947 alustas Möhring oma spooniäriga Hamburgis Saksamaal ja seejärel ehitas 1952. aastal spoonivabriku Lemgosse, mis on Saksa mööblitootmise keskus. Järgnevate aastakümnete jooksul rajas ja juhtis ta firmasid Saksamaal, Kanadas, Libeerias, Brasiilias, USAs, Eestis ja Venemaal.


Täna võimaldavad Möhring Grupi ettevõtete asukohad varuda parimat toorainet ja pakkuda klientidele ühelt partnerilt suurt valikut Euroopa ja Ameerika puuliikide spooni.


Möhring Grupp on tänaseni pereettevõtte, mida juhivad Karl Heinz Möhringu järeltulijad.


 

Vastame meeleldi kõigile tekkinud küsimustele.
+372 6712 450

Kupu küla, Kuusalu vald 74610

Harjumaa, Eesti