Tooted

Spoon on dekoratiivne pinnakattematerjal, mida kasutavad peamiselt mööbli- ja uksetootjad, samuti sisekujundajad. Siin võite näha näidiseid, kuidas meie spooni kasutatakse.

Treispoon

Kase-treispoon on meie peamine toode. Selle kvaliteeti iseloomustab ühtlane hele värvus ja sile lõike- pind.

Seda toodetakse paljudes erine- vates kvaliteediklassides ja eri pikkuses, vastavalt kliendi soo- videle. Kuigi standardpaksus on 0,55 mm, toodame treispooni ka  kuni 2mm paksusena. Laius vaheldub 8 sentimeetrist  80 senti- meetrini, pikkus 40 sentimeetrist – 320 sentimeetrini.

 

     

Höövelspoon

Höövelspoonil on väga elegantne tekstuur ja seda kasutatakse tavaliselt hinnalisel mööblil. Me toodame höövelspooni peamiselt kasest, tammest, pöögist, saarest, männist, lehisest, vahtrast, lepast ja haavast. Standardpaksused on 0,55mm, 0,70mm, 0,90mm ja 1,00mm. Lõikame paksuseid ka vastavalt kliendi soovile. Laiused varieeruvad 10cm ja 40cm vahel, pikkused 50 cm ja 400cm vahel.

 

          

 

Spoonisärgid

Oleme valmis tootma  mis tahes soovitud suuruses spoonisärke. Oleme uhked oma kvalifitseeritud personali, ekspertteadmiste ja kaasaegsete seadmete üle. Kasutame vastavalt kliendi vajadustele kas servliimimis- tehnoloogiat või traditsioonilisemat ja efektiivsemat sik-sak õmbluse tehnoloogiat.
Pakume spoonisärke erinevate mustritega: raamatliide, ridaliide, segaliide.