kuusalu tehases

Tule meie meeskonda! Pakume sulle tööd, kus väljaõppe käigus saab sinust suurepärane spoonitootmise spetsialist. Liitudes meiega, asud sa tööle edukas ja kaasaegses ettevõttes. Me väärtustame ausaid ja pikaajalisi töösuhteid.

See töö sobib sulle, kui

 • sind iseloomustavad püsivus, keskendumine ja kannatlikkus
 • sul on hea füüsiline vastupidavus
 • pead lugu töödistsipliinist ja oled töös iseseisev
 • oskad suhtlustasandil eesti ja vene keelt

Mis ettevõte on Balti Spoon?

Balti Spoon on arenev rahvusvaheline puidutööstus, mis toodab kauni mustriga naturaalseid kattespoone. Meie spooniga kaetud dekoratiivsed mööbliesemed, põrandad ja seinad kaunistavad paljusid kodusid, koole ja kontserdisaale üle maailma. Balti Spooni tehas asub Kuusalu lähedal Kupu külas Harjumaal.

Miks tulla tööle Balti Spooni? Pakume sulle:

 • palka 7,5€ kuni 9€ tunnis + boonust
 • 8-tunniseid vahetusi (E-R 6:45-15:15 või 15:15-23:45)
 • vajadusel majutusvõimalust Kuusalus
 • vajadusel kompenseerime autokulud
Vaata lisa

Mis töö see on?

Lõikuspingi operaator tootmisliinil on sama tähtis, kui esimene viiul orkestris. Sinuni jõuavad kuivatatud spoonilehtede pakid, mis on vaja lõigata sobivasse formaati. Tunned hästi spooni kvaliteediklasse ja formaate. Sinu iga liigutus otsustab millise hinnaklassi materjal sellest saab. Operaatori töövahendiks on poolautomaatne lõikuspink, lõikekohad otsustad iga spoonipaki puhul eraldi. Töö on tootmisliinil, sulle on abiks kolleegid, kes annavad spooni ette ja võtavad lõigatud paki vastu. Operaator peab olema heas füüsilises vormis, tööasend on püsti ja ülakeha saab spoonipakkide liigutamisel tubli treeningu.

 

Markus Valdmaa

Lõikusliinide osakonna juhataja

 

“Meie tootmismahud Balti Spoonis on kasvutrendis. Lõikusliinide meeskonnas töötab ligi 70 inimest, nii spetsialiste kui abitöölisi. Vajame juurde just tublisid spetsialiste – lõikuspingi operaatoreid – kes on meie liinide südameks. Kui oled valmis pühenduma uue ameti õppimisele ja sulle meeldib meeskonnatöö, siis tule meile!

Pakume sulle pikaajalist ja vastutusrikast tööd, väärilist tasu ja tulemustele orienteeritud meeskonda.

 

 

Saada enda kandideerimistaotlus enne 07.08.2021

  Võta julgelt ühendust Balti Spooni personalispetsialistiga.

  Ilona Alla

  Personalispetsialist

  +372 6712 476