Meist

« Back


Sissejuhatus

Balti Spoon on Eestit oma koduks pidanud aastast 1993 mil Karl Heinz Möhring valis oma tootmisüksuse asukohaks Kuusalu, mis asub Tallinnast ainult 40 km kaugusel. Tootmist alustati aastast 1998. Alates sellest on Balti Spooni tootmisvõimsus tänu modernsele tehnoloogiale märkimisväärselt kasvanud. Praegu  töötab meil 350 inimest.

Püüame pakkuda oma klientidele parimat kvaliteeti koos laitmatu teenindusega.
Meie partneriteks on mööblifirmad, akna- ja uksetootjad, erinevate valdkondade edasimüüjad ja esindajad, kes kasutavad spooni kohalikul ja välisturul. Tarnime toodangut klientidele rohkem kui 40 riigis.

Balti Spoon toodab treispooni peamiselt kasest ja kuusest ning höövelspooni kasest, tammest, pöögist, saarest, männist, vahtrast, lepast, lehisest ja haavast ning muudest puuliikidest.
Ettevõte esindab ka Möhring Group’i üksust Ameerika Ühendriikides, mis võimaldab meil pakkuda nende tooteid, kaasa arvatud sellised naturaalspoonid nagu Ameerika pähkel, Ameerika kirss, Ameerika valge tamm, Ameerika punane tamm, Ameerika valge saar ja laias valikus muid spoone. Kõigile oma kõrgelthinnatud klientidele saame pakkuda kogu spoonivalikut ühest kohast.

Lisaks toorspoonile müüme ka kliendi  poolt tellitud mõõtmetes spoonisärke.